czwartek, 6 kwietnia 2017

Pierwszy krok w pielęgnacji stóp
Mówi się, że najtrudniejszy pierwszy krok, również jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Niebawem słoneczna pogoda pozwoli nam eksponować stopy, ale żeby móc założyć letnie obuwie, już dziś warto zadbać o kondycję naskórka z niezawodną kuracją kolagenową Souvre.
Marka Souvre Internationale ma w swojej ofercie Kurację Piękne Stopy, w skład której wchodzą: Peeling kolagenowy, Kolagen Graphite i Krem naprawczy do stóp. Jako że stopy każdego dnia są narażone na  działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, potrzebują one specjalnej pielęgnacji. Każdy zabieg w ramach kuracji Piękne Stopy odżywia, odbudowuje i doskonale nawilża suchy oraz zrogowaciały naskórek stóp.

Składniki piękna
Cenne komponenty, jakimi są Kolagen Naturalny Souvre oraz D-pantenol, spowodują pobudzenie pracy komórek skóry i ich regenerację. Kolejny istotny składnik – Cobiostab 400 – skutecznie zahamuje proces namnażania bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu, co jest bardzo istotne w przypadku nadmiernej potliwości stóp. Z kolei lanolina zmiękczy i uelastyczni skórę. 

Przebieg zabiegu
Jak wygląda cały proces kuracji kolagenowej? Zacznijmy od naniesienia na stopy Peelingu kolagenowego i wmasowania go okrężnymi ruchami. Następnie należy spłukać kosmetyk ciepłą wodą. Na wilgotne stopy nakładamy Kolagen Graphite marki Souvre. Po wchłonięciu białka, czyli po upływie 5-10 min., wcieramy Krem naprawczy do stóp.

Rezultaty kuracji
Efekt? Intensywna regeneracja skóry stóp i pękających pięt. Ponadto zmiękczenie i nawilżenie naskórka. Na cały zabieg należy poświęcić nie więcej niż kwadrans. Zabieg należy powtarzać 2-3 razy w tygodniu. Dla wzmocnienia rezultatu warto raz dziennie użyć naprawczego Kremu do stóp.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz