środa, 22 marca 2017

Wiosenna Kuracja Zdrowe Włosy Souvre


Wiosna zapowiedziała już swoje nadejście, zatem czapki z głów – najwyższa pora na piękne przywitanie tej długo wyczekiwanej Pani. :)
Zima nie sprzyjała pielęgnacji włosów, które codziennie plątały się i elektryzowały pod czapką. Początek wiosny to doskonały moment na to, żeby zafundować im regeneracyjną kurację kolagenową Souvre. Aby uzyskać efekt wyjątkowo gładkich i zdrowo wyglądających włosów, wypróbuj kosmetyki wchodzące w skład Kuracji Zdrowe Włosy. Sekret zabiegu tkwi w zawartości aktywnej keratyny, której działanie błyskawicznie odbuduje ubytki w strukturze włosów, idealnie je regenerując i wzmacniając ich barierę ochronną. 

Kolagen, miód i jedwab
Kolejny cenny składnik - kolagen naturalny - głęboko odżywi skórę głowy, nadając włosom zdrowy wygląd i wymarzony połysk. Pozostałe składnik aktywne, czyli ekstrakt z miodu i jedwabiu oraz D-Pantenol wpłyną pozytywnie na witalność włosów. Osoby, które posiadają słabe i łamliwe włosy, odczują wyraźną różnicę już po pierwszym zastosowaniu produktów do pielęgnacji marki Souvre.


Domowe spa dla włosów
Jak przebiega kuracja? Na początku należy umyć włosy Szamponem kolagenowym Souvre. Na wilgotne włosy nanosimy Kolagen Graphite i owijamy je ręcznikiem na ok. pół godziny. Ponownie myjemy włosy szamponem kolagenowym i po spłukaniu ich ciepłą wodą, wcieramy odżywkę, po czym pozostawiamy ją na kwadrans. Spłukujemy włosy i cieszymy się piękną fryzurą, o jakiej marzyłyśmy przez całą zimę!


Jak zamówić kosmetyki Souvre?
Na koniec spieszę z informacją, w jaki sposób można zamówić produkty Souvre – otóż wystarczy zrejestrować się na stronie: https://souvre.pl lub złożyć zamówienie u jednego z Partnerów tej firmy.