środa, 11 stycznia 2017

Przedstawiam Wam Kolagen Naturalny


Czym jest kolagen?

Kolagen jest najczęściej występującym białkiem w ludzkim organizmie, znajduje się m.in. w kościach, mięśniach, skórze i ścięgnach, tworząc rusztowanie ciała i zapewniając skórze jędrność. Produkowane kolagenu przez organizm odgrywa zatem wiele istotnych ról w naszym organizmie. Kolagen to nierozpuszczalne, włókniste białko zbudowane z cząsteczek tworzących potrójną helisę. Każdy łańcuch kolagenowy zawiera około 1000 aminokwasów.
Oto kilka kluczowych wiadomości na temat kolagenu:

  • stanowi 70% białka skóry oraz ok. 30% całkowitej masy człowieka,
  • istnieje co najmniej 16 rodzajów kolagenu, a 80-90% tego białka w organizmie człowieka stanowi kolagen typu I, II i III,
  • najwięcej kolagenu znajduje się w skórze, kościach i tkance łącznej,
  • słowo „kolagen” pochodzi z greckiego „colla”, oznaczającego klej i genno – rodzić,
  • nadaje skórze jędrność oraz odgrywa kluczową rolę w wymianie martwych komórek naskórka,
  • opatrunki kolagenowe pomagają w gojeniu się ran.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody, jesteśmy w stanie pozyskiwać kolagen ze skóry ryby tołpygi. Kolagen Naturalny marki Souvre jest przeznaczony do celów kosmetycznych, aby pomóc w regeneracji komórek skóry. Ten naturalny kosmetyk jest odpowiedzią na aktualne trendy panujące w branży beauty. Nie jest to produkt, który tylko w nazwie zawiera „kolagen”, nie mając z tym białkiem w rzeczywistości nic wspólnego. Jego działanie i właściwości są nieporównywalnie szersze i skuteczniejsze niż te, które są dostępne w innych produktach z syntetycznym kolagenem w składzie. Kolagen Naturalny Souvre Internationale zapewni skórze wszystko to, co jest jej potrzebne. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, młodej cerze zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz świeży i nieskazitelny wygląd, natomiast skóra dojrzała odzyskuje elastyczność, jędrność i wygładzenie.