środa, 15 marca 2017

Wiosenne porządki z Souvre


Lada chwila wiosenne słońce zajrzy do naszych mieszkań. To znak, że zbliża się pora generalnych porządków. Z jakich preparatów skorzystać i jak rozplanować pracę, aby szybko uporać się z brudem?

Środki czystości Souvre pomogą Ci błyskawicznie wiosenne porządki. Poza preparatami, potrzebujesz jeszcze kilku praktycznych gadżetów. Do ścierania kurzu z płaskich powierzchni najlepsze są ściereczki z mikrofibry. Pamiętaj także o gumowych rękawicach, które chronią skórę dłoni przed kontaktem z detergentem. Podczas generalnych porządków przydadzą się także: szczotka, plastikowe wiaderko lub miska i ręczniki papierowe.

Porządki w szafach
Porządki zacznij od pozbycia się zbędnych przedmiotów. Segregując rzeczy, sprawdź, czy można przypisać je do jednej z 3 kategorii: piękne, pożyteczne i pamiątkowe. Jeśli przedmiot został zakwalifikowany do jednej z nich, to sygnał, że może zostać w domu. Kolejna zasada dotycząca robienia porządku w szafach brzmi: jeżeli czegoś nie nosiłaś przez rok, na pewno już tego nie założysz.

Trzymaj się harmonogramu
Jeśli nie masz czasu na kilkugodzinne sprzątanie, rozplanuj swoją pracę, np. codziennie po pracy myj jedno okno, używając PŁYNU DO MYCIA OKIEN Souvre. Dzięki drobnym czynnościom, porządek w domu utrzyma się przez cały czas. Sprawdź, ten sposób naprawdę działa! Nie musisz codziennie sprzątać całej toalety, ale codziennie zrób jedną, drobną rzecz. Małe czynności składają się na pożądany efekt. Aby w Twojej łazience zawsze było świeżo i czysto, sięgnij po PŁYN DO TOALET Souvre. Preparat zadba o czystość, zabije niebezpieczne bakterie i skutecznie odświeży toaletę.

Sprytne sposoby od Souvre
Na koniec moje ulubione hasło: life hacki. W ofercie Souvre znajduje się kilka produktów, które ułatwiają życie codzienne. Pamiętaj o tym, aby mieć zawsze pod ręką nawilżone CHUSTECZKI DO BUTÓW, które szybko i skutecznie uporają się z brudem. Kilka sekund wystarczy, abyś mógł cieszyć się idealnie czystymi butami, nie tylko przed wielkimi wyjściami. Kolejny, równie przydatny produkt, to PŁYN DO EKRANÓW LCD. Wystarczy jedno psiknięcie, aby ekran Twojego komputera lub telewizora lśnił jak nigdy dotąd!