środa, 15 lutego 2017

Mocne Paznokcie - wyjątkowa kuracja

Kuracja Souvre Mocne Paznokcie – pomocna dłoń w trosce o piękne dłonie

Jeśli należysz do osób, których paznokcie rozdwajają się, są łamliwe i podatne na uszkodzenia, powinieneś zastosować Kurację Souvre Mocne Paznokcie. Jeden zabieg trwa zaledwie kwadrans, a efekt jest naprawdę zdumiewający!
Co zrobić, gdy nasze paznokcie są osłabione częstym manicurem hybrydowym, żelowym lub akrylowym? Czynników, które osłabiają płytkę paznokcia jest więcej, np. niewłaściwa dieta czy uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas codziennych czynnościach. Słabe, łamliwe i lekko zżółknięte paznokcie odejmą urody nawet najpiękniejszym dłoniom. Najwyższa pora to zmienić! Z pomocą przychodzi nam Kuracja Souvre Mocne Paznokcie.


Naturalny sekret urody
Zadbane dłonie stanowią wizytówkę każdego człowieka, tym bardziej jeśli jego praca polega na stałym kontakcie z klientami. Już pierwszy zabieg Kuracji Mocne Paznokcie Souvre usuwa przebarwienia i wygładza skórę dłoni, dzięki zawartości różowego piasku Tikehau oraz ekstraktu z aloesu. Z kolei Kolagen Naturalny i elastyna odbudują oraz wzmocnią płytkę paznokci, nadając im zdrowy wygląd. 

Kwadrans dla piękna
Kuracja profesjonalnie przygotuje dłonie i paznokcie do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych bądź upiększających. Zabieg jest idealny dla każdego typu skóry. Odpowiednia częstotliwość i zachowanie systematyczności, gwarantuje efekty widoczne już po pierwszych zabiegach. Czas jednego zabiegu to nie więcej niż 15 minut, a optymalna częstotliwość zabiegów to 2 w tygodniu. Zabieg polega na naniesieniu peelingu kolagenowego na dłonie i paznokcie oraz wmasowaniu go okrężnymi ruchami. Następnie należy spłukać ręce ciepłą wodą. Ostania czynność polega na naniesieniu i wklepaniu w dłonie oraz paznokcie Kolagenu Graphite Souvre.

Zdrowie w kapsułkach
Paznokcie można wzmacniać także od środka, dostarczając organizmowi niezbędnych witamin w postaci suplementu diety D3+K2 marki Souvre Internationale. Witamina D jest niezbędna, aby Twoje paznokcie były mocne i zdrowe. Suplement diety zawiera olej z wątroby dorsza będący źródłem kwasów omega 3 oraz naturalnej witaminy A. Natomiast witamina D wspiera prawidłowy rozwój i mineralizację kości. Poprawa kondycji paznokci to tylko kwestia czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz