piątek, 10 marca 2017

Wyjątkowy prezent na Dzień Mężczyzny
Kolagenowy upominek na Dzień Mężczyzn od Souvre
Drogie Panie, nie zapominajmy o potrzebach skóry mężczyzn, która jest narażona na negatywne działanie czynników zewnętrznych oraz nieuchronne procesy starzenia. Przypominamy, że już 10. marca będziemy obchodzili Dzień Mężczyzn. Z tej okazji warto obdarować Panów zestawem kosmetyków, który zmieni ich oblicze… i to dosłownie!

Skóra współczesnego mężczyzny wymaga szczególnej pielęgnacji. Jest ona narażona na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, a ponadto wyjątkowo często widoczne są  na niej objawy zmęczenia czy niewłaściwej diety. Odpowiednio dobrany zabieg kolagenowy może w zaledwie kilka dni przywrócić męskiej skórze miękkość, gładkość oraz zdrowy wygląd. Panie również odczują efekty tych zabiegów na własnej skórze, chociażby podczas całusa na dzień dobry. ;)

Najlepsze składniki, naturalnie
Składniki aktywne zawarte w kuracji Souvre, tj. Kolagen Naturalny, Moist 24™ oraz kwas hialuronowy zapewnią cerze właściwe nawilżenie, które odczuwalne będzie nawet przez 24 godziny od zabiegu. Ponadto Energen™ dostarczy zmęczonej skórze energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania.

Nie bądź gruboskórny
Jak zastosować kurację? To bardzo proste! Umyj twarz Żelem do mycia twarzy. Na wilgotną skórę nałóż i wmasuj Kolagen Platinum. Po wchłonięciu (ok. 5-10 min.) nanieś kolagenowy Krem po goleniu. Możesz spodziewać się spektakularnego efektu w postaci orzeźwionej, nawilżonej i zregenerowanej cery, wolnej od podrażnień i zaczerwienień. Zamów zestaw Souvre już dziś: https://souvre.pl.