środa, 17 maja 2017

Dzień z Souvre zapowiada się pięknie

Regularna kuracja gwarantuje perfekcyjne nawilżenie oraz uelastycznienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Na czym polega sekret tak wyjątkowego działania kosmetyków wchodzących w skład Kuracji Przeciwzmarszczkowej Na Dzień Souvre? 

Otóż Kolagen Naturalny zawarty w produktach o naturalnej recepturze, powoduje zmniejszenie oznak starzenia się cery, m.in. eliminuje szorstkość skóry i wyrównuje jej koloryt oraz powoduje, że zmarszczki są mniej widoczne. 

Opinie o Souvre i Kolagenie Naturalnym
Dzięki zawartości Matrixylu® 3000, którego cząsteczki przenikają w głąb skóry, kuracja stymuluje fibroblasty do zwiększonej produkcji najcenniejszego białka - kolagenu i elastyny. Innowacyjny skład przyczynia się do odzyskania zdrowego, młodzieńczego wyglądu i zapewnia cerze dostarczenie odpowiedniej dawki substancji odżywczych, dzięki którym jest w stanie sprostać wyzwaniom, jakim musisz stawić czoła każdego dnia. Opinie o Souvre potwierdzają niezawodność produktów w eleganckich, fioletowych opakowaniach.  

Przebieg zabiegu
Aplikacja poszczególnych kosmetyków jest naprawdę prosta. W pierwszej kolejności należy umyć twarz Żelem do mycia twarzy Souvre. W kolejnym kroku na wilgotną skórę delikatnie nakładamy i wmasowujemy Kolagen Platinum. Po wchłonięciu białka, czyli (ok. 5-10 min.) nanosimy Krem na dzień. Takie zabiegi wpłyną na odmłodzenie i nawilżenie skóry, zwłaszcza cery zniszczonej, borykającej się z problemami skórnymi, tj. trądzik, blizny i czy przesuszenie cery. W sieci można przeczytać same pozytywne opinie na temat Souvre i kosmetyków klasy premium, jakie oferuje ta wyjątkowa marka kosmetyczna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz