piątek, 14 kwietnia 2017

Serum młodości SouvreW dwóch witaminach zamknięta jest cała tajemnica długoletniego piękna. Mowa o naturalnych przeciwutleniaczach, czyli witaminach młodości – A i E, które są zawarte w kolagenowym Serum Souvre.

Wspomniany kosmetyk idealny jest do pielęgnacji okolic oczu szczególnie narażonych na powstanie zmarszczek. Serum kolagenowe z witaminami A + E marki Souvre zawiera kolagen, który odżywia cerę i wyrównuje jej koloryt. Działanie kolagenu, który posiada nadzwyczajną zdolność wiązania wody, wpływa na prawidłowe nawilżenie skóry. Pobudza również procesy odnowy, głęboko regeneruje, odżywia i ujędrnia skórę.

Naturalna moc witamin

Witamina A hamuje produkcje kolagenaz i elastaz odpowiedzialnych za degradację włókien tworzących szkielet dla naszej skóry. Zahamowanie ich syntezy prowadzi do redukcji
zmarszczek i odmłodzenia skóry. Jednocześnie witamina A zapewnia większą ochronę przed UV poprzez zwiększenie produkcji naturalnego filtru – melaniny. Z kolei witamina E  wychwytuje wolne rodniki, dzięki czemu zapobiega utlenianiu wielonienasyconych kwasów tłuszczowych budujących błonę komórkową każdej żywej komórki i enzymów współpracujących z tą błoną. Takie działanie zapewnia prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry i ich integralność

Jaki efekt zawdzięczasz serum Souvre ?
- wyraźny efekt odmłodzenia okolic oczu,
- zmniejsza widoczność zmarszczek,
- ochrona przed procesem starzenia się delikatnej skóry wokół oczu,
- nawilża, wygładza i ujędrnia skórę, przywracając spojrzeniu młodzieńczy blask.

Niewielką ilość Serum kolagenowego Souvre należy nanosić w kierunku od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka, delikatnie wmasować w skórę okolic oczu, zachowując przy tym bezpieczny odstęp od brzegu powiekowego i kąta oka. Serum należy pozostawić na skórze do całkowitego wchłonięcia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz